שירות ייעוץ משכנתאות מקצועי

יועץ משכנתאות עד אליך

הניסיון שלנו מאפשר לנו להציע שירותי ייעוץ משכנתאות עם התחייבות חוזית לחסכון מקסימלי מול כל הצעה שלכם.

באופן כללי חשוב לציין שירותי ייעוץ משכנתאות על ידינו בתחשיב מסוים מדובר בשירות שמטרתו לסייע לכם לקבל משכנתא בתנאים שלא ניתן להשיג בצורה ישירה מול הבנק, הניסיון שלנו בייעוץ משכנתאות הוא המפתח להצלחה שלכם.

קניית דירה מתחילה בחישוב גלובלי של הסכומים שאתם יכולים להרשות לעצמכם לחלום עליהם, עוד לפני שאתם יושבים ועורכים באמת את התכניות והחישובים.

יועץ המשכנתאות עשוי לשפוך אור על התהליך, לסייע לכם להגיע למשכנתא הנכונה ביותר עבורכם בתנאים הטובים ביותר.

למה לקחת יועץ משכנתאות?

כאשר אתם ניגשים לקחת משכנתא מהבנק אתם נדרשים לעמוד מול המערכת הבנקאית ולקחת את ההלוואה הגדולה ביותר של חייכם, סכום המשכנתא (ההלוואה הנתנת) מחושבת ממספר רב של עוגנים שונים! עוגנים למי שלא יודע הינם התחשיבים שמהם גוזרים את הריבית של המשכנתא שלכם.

איפה פה הקאץ'?

לרוב האנשים יש רק מושג כללי כמה כסף עומד לרשותם באמת וכמה כסף נדרש מהם לשלם בכל חודש לחובות האשראי וההלוואות שלהם, הם יופתעו לגלות כמה כסף הם יצטרכו לשלם באמת על דירה כשזה יגיע לשלב המעשי. החישובים כוללים גם דרכים להתמודד עם זה בצורה מעשית ופרודוקטיבית. זה יכול להגיע ל-15% יותר ממה ששיערו ובהיקף כזה מדובר בעשרות אלפי שקלים אם לא למעלה מזה ייעוץ משכנתא מקצועי עשוי לחסוך לכם עשרות ולפעמים מאות אלפי ש"ח בדרך לסילוק המשכנתא.

איך לבחור יועץ משכנתאות מקצועי?

  • הסמכה – יועץ המשכנתאות חייב להיות מוסמך ורשום בבנקים למשכנתאות (בעל רישיון), על היועץ המשכנתאות להיות רשום במערכות הבנק.
  • ניסיון – יועץ המשכנתאות מקצועי הינו בעל וותק של לפחות 5 שנים בתחום, ניסיון זה הוא המפתח להצלחה.
  • תפקוד נכון – במסגרת האחריות של יועץ המשכנתאות עליו לבצע בדיקה מקיפה וקבלת הצעות מכל הבנקים למשכנתאות.
  • אמינות – בתחום הייעוץ משכנתאות וגם במחזור המשכנתאות חשוב לוודא שעובדים מול יועץ משכנתאות אמין, הדרך לזהות זאת היא פשוט מאוד לבדוק עד כמה יועץ המשכנתאות מומלץ, הן ברשתות החברתיות, הם בע"פ, הן על בסיס הצלחות.

כמה צריך לעלות שירות ייעוץ משכנתאות?

הערה כללית – לא משנה כמה זה יעלה לכם, בגבולות הסביר, כמובן, היום ברור ששימוש בשירות של ייעוץ משכנתא הוא חיוני מאין כמוהו. המחיר של היועץ יתקזז עם העלויות הנוספות שהייתם משלמים בלעדיו על המשכנתא שלכם. שלא לדבר על זה שגם אם לא, הרי שלפחות תבינו מצוין בכל מה שקשור בתמהיל המשכנתא שלכם, כולל את המסלולים הכי מורכבים ומסובכים שבהם תמיד יש הפתעות שמחכות לכם בעתיד. השינויים הצפויים בריבית ובמדד הם הכל מלבד ידועים מראש. תוסיפו לזה תשלומים שאתם לא יודעים לחשב אותם כמו קנסות פירעון מוקדם או הפרשי הצמדה למדד ותבינו כמה חשוב לעשות את זה עם מי שמבין בזה באמת1.5% – 1%

בדרך כלל עלויות יעוץ משכנתא אמורות להכיל את כל שעות העבודה לתפעול התהליך.

הערה חשובה – במקרים רבים יועץ משכנתאות שגובה סכומים נמוכים למעשה לא תמיד יכול לספק את השירות הנדרש, לכן חשוב לברר בדיוק מהי מידת המעורבות שלכם בתהליך, עד כמה השירות מקצועי? האם חברת ייעוץ המשכנתאות מספקת לכם שירות כולל ליווי מלא בבנק בעת לקיחת המשכנתא וחתימה על המסמכים? כמה זמן עשוי התהליך לקחת?

אלו ועוד הינם שאלות חשובות, בדרך כלל שירות איכותי ומקצועי עשוי לעלות לכם בין 5500 ש"ח לבין 9,500 ש"ח תלוי בנתונים ובכמות ההשקעה הנדרשת.

ייעוץ משכנתא עם המרכז למשכנתאות 🙂

  • מערכת היחסים שלנו עם המערכת הבנקאית מאפשרת לנו להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר. אנו נבחן עבורכם את הכדאיות מחזור משכנתא ונבצע עבורכם משא ומתן עם הבנקים השונים
  • משכנתא לא לוקחים לבד. הבנק הינו הוא גוף עסקי אשר מטרתו למקסם את רווחיו. נציגי המשכנתאות בבנק פועלים משיקולי רווח וישווקו לכם משכנתאות במסלולים אשר בהכרח יניבו לבנק רווח כספי גדול.
  • אנו נחסוך לכם זמן יקר ובירוקרטיה מעייפת ובעיקר, נחסוך לכם הרבה מאוד כסף.
  • שמנו לנו כמטרה לדאוג לעתידכם הכלכלי ולספק לכם משכנתא חסכונית, בתנאים הטובים ביותר, משכנתא המתחשבת בשינויים הצפויים בחייכם ובתקציב הנלווה אליהם.

לסיכום:

תמהיל משכנתא מושכל וליווי אישי ומקצועי יכול לחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים, הניסיון של יועץ המשכנתאות וההיכרות שלו מול המערכת הבנקאית הינם המפתח להצלחה של התהליך, תרצו שאחזור אליכם לסיוע בתהליך שננצח את המשכנתא ביחד, השאירו פרטים ואחזור אליכם. תודה זוהר.

רוצים לקבל הצעה למשכנתא? התקשרו 058-540-9999 או שלחו טופס ונחזור אליכם בהקדם:

	יועץ משכנתאות אונליין	יועץ משכנתאות אונליין

Call Now