יועץ משכנתא – יועץ משכנתאות מקצועי

יועץ משכנתא פרטי

הריביות בשפל כל הזמנים וזו ההזדמנות שלכם לחסוך ולקחת משכנתא אופטימלית.

הניסיון שלנו מאפשר לנו להציע שירותי ייעוץ משכנתאות עם התחייבות חוזית לחסכון מקסימלי מול כל הצעה שלכם.

100% אחוזי הצלחה הפחתת ריביות והקטנת ההחזר החודשי – הצטרפו לאלפי לקוחות שנהנים ממשכנתא חכמה.

באופן כללי חשוב לציין שירותי ייעוץ משכנתאות על ידינו בתחשיב מסוים מדובר בשירות שמטרתו לסייע לכם לקבל משכנתא בתנאים שלא ניתן להשיג בצורה ישירה מול הבנק, הניסיון שלנו בייעוץ משכנתאות הוא המפתח להצלחה שלכם.

באמצעות היקף של מעל ל-100 מיליון שח הלוואות בשנה חברת משכנתא סנטר מובילה את תחום ייעוץ המשכנתאות בישראל ומזמינה אותך לקבל את התנאים הטובים ביותר.

קניית דירה מתחילה בחישוב גלובלי של הסכומים שאתם יכולים להרשות לעצמכם לחלום עליהם, עוד לפני שאתם יושבים ועורכים באמת את התכניות והחישובים.

יועץ המשכנתאות עשוי לשפוך אור על התהליך, לסייע לכם להגיע למשכנתא הנכונה ביותר עבורכם בתנאים הטובים ביותר.

 למה כדאי לקחת יועץ משכנתא?

אחת מהשאלות הנפוצות בתהליך משכנתא, האם אני צריך לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות מקצועי או שניתן לבצע את התהליך לבד?

ריכזנו עבורכם את היתרונות שבשכירת שירותיו של יועץ משכנתא פרטי.

 • חיסכון בזמן – תהליך לקיחת משכנתא דורש מילוי מסמכים רבים, שעות רבות של פגישות מול המערכת הבנקאית, ביצוע משא ומתן, מסחר בין בנקים, תהליך זה גוזל זמן רב.
 • חיסכון בעלויות המשכנתא – זה מוכח, אצלנו זה גם חוזי, תהליך לקיחת משכנתא באמצעות יועץ משכנתאות מקצועי יחסוך לכם המון כסף.
 • תכנון פיננסי מקצועי – בתהליך לקיחת המשכנתא אנו מתייחסים לכל הגורמים שעשויים לצוץ בצורה ישירה או עקיפה, המדד, מגמות השוק בנדל"ן, יכולת ההחזר החודשי לאורך זמן, נקודות שניתן לשנות תמהיל, נקודת המבט שלנו כיועצי משכנתאות מקצועיים מסייעת למשקי בית רבים להצליח פיננסית.
 • ליווי מתמשך – לאורך כל חיי המשכנתא יש הזדמנויות רבות ליצור חיסכון משמעותי בכל מיני אופנים למשל מיחזור משכנתא או אם אתם לקראת סיום ורוצים לגייס הון משכנתא הפוכה, בתהליך של ייעוץ משכנתא אנו מציעים אפשרות של ליווי מלא לכל אורך חיי המשכנתא, באמצעות פעולות מהסוג הזה אנו מסייעים למשק הבית להתחזק פיננסים.

כאשר אתם ניגשים לקחת משכנתא מהבנק אתם נדרשים לעמוד מול המערכת הבנקאית ולקחת את ההלוואה הגדולה ביותר של חייכם, סכום המשכנתא (ההלוואה הניתנת) מחושבת ממספר רב של עוגנים שונים! עוגנים למי שלא יודע הינם התחשיבים שמהם גוזרים את הריבית של המשכנתא שלכם.

איפה פה הקאץ'?

לרוב האנשים יש רק מושג כללי כמה כסף עומד לרשותם באמת וכמה כסף נדרש מהם לשלם בכל חודש לחובות האשראי וההלוואות שלהם, הם יופתעו לגלות כמה כסף הם יצטרכו לשלם באמת על דירה כשזה יגיע לשלב המעשי. החישובים כוללים גם דרכים להתמודד עם זה בצורה מעשית ופרודוקטיבית. זה יכול להגיע ל-15% יותר ממה ששיערו ובהיקף כזה מדובר בעשרות אלפי שקלים אם לא למעלה מזה ייעוץ משכנתא מקצועי עשוי לחסוך לכם עשרות ולפעמים מאות אלפי ש"ח בדרך לסילוק המשכנתא.

איך לבחור יועץ משכנתאות מקצועי?

 • הסמכה – יועץ המשכנתאות חייב להיות מוסמך ורשום בבנקים למשכנתאות (בעל רישיון), על היועץ המשכנתאות להיות רשום במערכות הבנק.
 • ניסיון – יועץ המשכנתאות מקצועי הינו בעל וותק של לפחות 5 שנים בתחום, ניסיון זה הוא המפתח להצלחה.
 • תפקוד נכון – במסגרת האחריות של יועץ המשכנתאות עליו לבצע בדיקה מקיפה וקבלת הצעות מכל הבנקים למשכנתאות.
 • אמינות – בתחום ייעוץ משכנתאות חשוב לוודא שעובדים מול יועץ משכנתאות אמין, הדרך לזהות זאת היא פשוט מאוד לבדוק עד כמה יועץ משכנתאות מומלץ, הן ברשתות החברתיות, הם בע"פ, הן על בסיס הצלחות.

מה המחיר של יועץ משכנתא?

הערה כללית – לא משנה כמה זה יעלה לכם, בגבולות הסביר, כמובן, היום ברור ששימוש בשירות של ייעוץ משכנתא הוא חיוני מאין כמוהו. המחיר של היועץ יתקזז עם העלויות הנוספות שהייתם משלמים בלעדיו על המשכנתא שלכם. שלא לדבר על זה שגם אם לא, הרי שלפחות תבינו מצוין בכל מה שקשור בתמהיל המשכנתא שלכם, כולל את המסלולים הכי מורכבים ומסובכים שבהם תמיד יש הפתעות שמחכות לכם בעתיד. השינויים הצפויים בריבית ובמדד הם הכל מלבד ידועים מראש. תוסיפו לזה תשלומים שאתם לא יודעים לחשב אותם כמו קנסות פירעון מוקדם או הפרשי הצמדה למדד ותבינו כמה חשוב לעשות את זה עם מי שמבין בזה באמת1.5% – 1%

בדרך כלל עלויות יעוץ משכנתא אמורות להכיל את כל שעות העבודה לתפעול התהליך.

הערה חשובה – במקרים רבים יועץ משכנתאות שגובה סכומים נמוכים למעשה לא תמיד יכול לספק את השירות הנדרש, לכן חשוב לברר בדיוק מהי מידת המעורבות שלכם בתהליך, עד כמה השירות מקצועי? האם חברת ייעוץ המשכנתאות מספקת לכם שירות כולל ליווי מלא בבנק בעת לקיחת המשכנתא וחתימה על המסמכים? כמה זמן עשוי התהליך לקחת?

אלו ועוד הינם שאלות חשובות, בדרך כלל שירות איכותי ומקצועי עשוי לעלות לכם בין 5,500 ש"ח לבין 9,500 ש"ח תלוי בנתונים ובכמות ההשקעה הנדרשת.

ייעוץ משכנתא עם המרכז למשכנתאות 🙂

 • מערכת היחסים שלנו עם המערכת הבנקאית מאפשרת לנו להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר. אנו נבחן עבורכם את הכדאיות מיחזור משכנתא ונבצע עבורכם משא ומתן עם הבנקים השונים
 • משכנתא לא לוקחים לבד. הבנק הינו הוא גוף עסקי אשר מטרתו למקסם את רווחיו. נציגי המשכנתאות בבנק פועלים משיקולי רווח וישווקו לכם משכנתאות במסלולים אשר בהכרח יניבו לבנק רווח כספי גדול.
 • אנו נחסוך לכם זמן יקר וביורוקרטיה מעייפת ובעיקר, נחסוך לכם הרבה מאוד כסף.
 • שמנו לנו כמטרה לדאוג לעתידכם הכלכלי ולספק לכם משכנתא חסכונית, בתנאים הטובים ביותר, משכנתא המתחשבת בשינויים הצפויים בחייכם ובתקציב הנלווה אליהם.

ייעוץ משכנתאות פרטי VS יועץ משכנתאות בנקאי?

אז הגעתם למערכת הבנקאית לברר ונראה שיש לכם מערכת יחסים מאוד טובה עם יועץ המשכנתאות של הבנק..אז מה באמת ההבדל בין יועץ משכנתאות פרטי לבין נציג מטעם הבנק? הינה 3 נקודות מרכזיות:

 1. אובייקטיביות – בסופו של דבר יועץ המשכנתא מטעם הבנק מייצג את הבנק, האינטרס שלו בעיקר הוא עבור הרווחים של המערכת הבנקאית, יועץ משכנתא פרטי ילחם עבור החיסכון שלכם 🙂
 2.  תחרות – כאשר אתם ניגשים לקבל משכנתא מבחינת המערכת הבנקאית אתם מוצר לכל דבר ועניין. מה זה אומר? שיש צורך לחפש לכם לקוח מתאים, בהקשר הזה יועץ משכנתא מטעם בנק כזה או אחר מייצג רק בנק אחד.
 3. ליווי לאחר לקיחת המשכנתא – אז קיבלתם אישור עקרוני למשכנתא, בהחלט מדובר בריבית הטובה ביותר שיכולתם להשיג, למה צריך אחרי זה חברת משכנתאות לפנות אליה? התשובה פשוטה, לאורך כל חיי המשכנתא ישנם משתנים רבים שעשויים להקל עליכם בהחזר החודשי ולסייע לכם לחסוך המון כסף, לשפר את התזרים החודשי ועוד. חברת משכנתאות עשויה לחסוך לכם המון בתהליך של מיחזור משכנתא מקצועי ובכלל העברת המשכנתא שלכם בין בנקים אחרים.

מי זה זוהר מזרחי?

זוהר מזרחי בעלים של חברת משכנתא סנטר, יועץ משכנתאות מעל 10 שנים. בשנים האחרונות סייעתי למאות זוגות לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר כיועץ משכנתאות אני מאמין שההצלחה היא תוצר של עבודה קשה, תהליך לקיחת המשכנתא במיוחד הראשונית עשוי להיות קריטי לתזרים הכלכלי של משק הבית.

רקע כללי:

כל משכנתא דורשת אסטרטגיה בפני עצמה, במהלך הדרך רכשתי מיומנות וניסיון רב אל מול המערכת הבנקאית, אני משוכנע שביחד עם צוות משכנתא סנטר הלקוחות שלנו מקבלים את התוצר האיכותי ביותר.

תמהיל משכנתא מושכל וליווי אישי ומקצועי יכול לחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים, הניסיון של יועץ המשכנתאות וההיכרות שלו מול המערכת הבנקאית הינם המפתח להצלחה של התהליך, תרצו שאחזור אליכם לסיוע בתהליך שננצח את המשכנתא ביחד, השאירו פרטים ואחזור אליכם. תודה זוהר.

רוצים לקבל הצעה למשכנתא? התקשרו 054-484-9351 או שלחו טופס ונחזור אליכם בהקדם:
זוהר מזרחי - ייעוץ ומיחזור משכנתא

	יועץ משכנתאות אונליין	יועץ משכנתאות אונליין