יועץ משכנתא
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 15.12.2021

5  טיפים לבחירת חברה שתלווה אותכם בתהליך לקיחת משכנתא

Rate this post

מזל טוב! בשנים האחרונות חסכתם שקל לשקל ובתקופה האחרונה החלטתם שאתם מוכנים להפסיק לשלם את דמי השכירות החודשיים ומעוניינים להחליף אותה במשכנתא שבסופה תהיה לכם דירה שכולה שלכם. לקיחת משכנתא הוא אחד האירועים המשמעותיים בחייהם של כל משפחה ומדובר במלאכת מחשבת של ממש, קיימים היום לא מעט נותני שירות ויועצי משכנתאות בחוץ, איך בכל ההיצע הזה ניתן למצוא חברה איכותית שתלווה אתכם בתהליך? ריכזנו עבורכם מספר טיפים.

תוכן העניינים

ניסיון, ידע ומוניטין

אנו מתייחסים לשלושת אלו כ"משולש הקדוש" של עולם המשכנתאות, יועץ משכנתאות בעל ניסיון וידע יוכל לקחת את הפרופיל הפיננסי שלנו ולבנות לנו את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורנו, כמו כן יהיה לו מספיק ידע וניסיון אל מול הרשויות השונות כך שיוכל לטפל בתיק בצורה טובה, איכותית, מהירה ועם כוח מיקוח לא קטן היות והוא מחזיק בכרטיס "חודשי חופשי" לבנקים השונים. נגזרת של כל אלו היא המוניטין אותו צובר היועץ היות ויש לו לא מעט ניסיון וידע.

המלצות

דרך טובה נוספת ומומלצת כמובן לבחור את החברה הטובה ביותר לשם לקיחת משכנתא היא דרך המלצות. את ההמלצות נוכל להשיג במספר דרכים:

  • חברים – חברים שזה עתה לקחו משכנתא יוכלו לספר לנו על נותן השירות אותם הם לקחו והאם הם ממליצים עליו או לא.
  • קולגות – קולגות לעבודה גם הם יכולים לעזור לנו למצוא המלצות רלוונטיות אודות יועצי משכנתאות
  • אינטרנט – חברו הטוב ביותר של האדם אחרי הכלב במאה ה- 21, דרך האינטרנט תוכלו למצוא לא מעט מידע אודות יועצי משכנתאות בעלי ניסיון ומוניטין.

 

מיחזור משכנתא – להתייחס אליה כמשכנתא לכל דבר

אין זה משנה אם אתה מעוניין לבצע מחזור משכנתא פועלים או בכל בנק אחר, יש להתייחס אל מיחזור משכנתא כאל לקיחת משכנתא לכל דבר ועניין ולכן רצוי שיהיה בעל מקצוע איתך. לא מעט לקוחות רואים "מיחזור משכנתא" כאופציה נחמדה אך לא מבינים את הפוטנציאל לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים אם עושים זאת נכון.

בדיקת זמינות של יועץ המשכנתאות

חברה איכותית ליעוץ משכנתאות תדאג לשדך לנו יועץ משכנתאות פרטי ואישי אשר ילווה אותנו לאורך כל התהליך, בשונה מן הבנקים בהם יועץ המשכנתאות הוא עובד חברה ובעל אינטרס למכור את המשכנתא של אותו גוף מממן, יועץ משכנתאות פרטי עובד אצלנו – מה שמהווה בונוס לא קטן.

היפגשו עם יועץ המשכנתאות 

שיחת טלפון או רבע שעה בזום לעניות דעתנו לא יספיקו על מנת לבנות "אמון" ולדעת מי האדם שעומד מאחורי המסך, לכן אנו ממליצים להיפגש עם יועץ המשכנתאות על מנת שתוכלו להכיר, לבדוק את הכימיה ביניכם ולראות האם אתם משדרים על אותו "תדר".

המרכז למשכנתאות – מנצחים את המשכנתא בכל יום מחדש

המרכז למשכנתאות הינה אחת החברות המובילות במשק לייעוץ משכנתאות וגיוס אשראי הן למגזר הפרטי והציבורי, יחד עם הבנה נרחבת וניסיון בתחום הפיננסים חסכנו ללקוחותינו עשרות עד מאות אלפי שקלים.

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום לשיחת יעוץ!