חוששים מסירוב למשכנתא? המאמר הזה עבורכם.
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 25.05.2018

חוששים מסירוב למשכנתא? המאמר הזה עבורכם.

5/5 - (1 vote)

תוכן העניינים

חוששים מסירוב בגין לקיחת משכנתא?

למעלה מ-25 אחוז מהזוגות בישראל מקבלים סירוב למשכנתא. אני מתרגש לכתוב לכם סיפור אישי ומיוחד במינו שגרם לי להשקיע זמן ולכתוב את התהליך השלם כיצד גם אתם מסוגלים להגדיל את הסיכוי שלכם לקבל משכנתא.

אין צורך להתווכח בשביל לקבל משכנתא, בהמשך המאמר הזה תקבלו טיפים מעשיים שיסייעו לכם להתמודד נכון מול המערכת הבנקאית.

חוששים מסירוב למשכנתא? המאמר הזה עבורכם.

סיפור אישי – סירוב בגין לקיחת משכנתא

לפני 5 חודשים פנה למשרדי החברה לקוח שהתעניין בייעוץ משכנתא, אחרי פגישה נתקלתי בזוג קשיי יום, זוג מקסים שמגדלים בקושי רב ילד מיוחד (כמובן בעל מוגבלות).

נפגשתי בדירה שלהם הצנועה אותה הם שוכרים במשך 10 שנים, אחרי 10 דקות של פגישה, עיני החלו לדמוע, ביקשתי בנימוס ללכת לשירותים על מנת שהזוג לא יבחין בדמעות שלי וירגיש בושת פנים, המקרה הזה נגע לליבי ולא בגלל העובדה שמדובר בזוג אמין שכל ההוצאות שלהם בשנים האחרונות היו לטובת הילד, אם זה לא מספיק, הפגישה הייתה מיד אחרי חג הפסח (מן הסתם זוג עם קשיים פיננסים

סירוב משכנתא – המסע לקבלת המשכנתא

מיד לאחר הפגישה החלטתי שאת התהליך הזה אעשה בהתנדבות מלאה.

יצרנו תיק ללקוח ובוא ריכזנו את כל המסמכים הנדרשים לקבלת המשכנתא.

בנוסף ביקשנו מהספקים (זוג עצמאי) שעובדים עם הזוג לכתוב לנו מכתבי המלצה, על מנת לחזק את אופי הזוג הלקוח, למי שמעוניין כבר הרחבתי במאמר אחר על כיצד הבנקים מחשבים לנו את המשכנתא לקריאה לחצו חישוב עלות משכנתא.

המשימה שלנו הייתה לא פשוטה, עדיין ניתן להשוות את תהליך ייעוץ המשכנתאות ממש כמו ייצוג של עורך דין פלילי את הנאשם, כמו שבעולם המשפטי ניתן על ידי עבודה יסודית להציג את הנאשם באור חיובי כזה שמסייע לו במעמד המשפט,כך ממש בעולם המשכנתאות הצגת הנתונים בצורה נכונה עשויה לשפוך זווית ראיה בנקאית שתאפשר לזוג להפוך מזוג שקיבל סירוב משכנתא לזוג שקיבל אישור על המשכנתא ובמקרים מסוימים תנאים טובים יותר.

הבעיה המרכזית – הזוג קיבל סירוב משכנתא על 10 צ'קים חוזרים במהלך יום עסקים אחד, כאשר הסיבה לכך הייתה צורך בניתוח מסוג מסוים שיסייע להם לשפר במקצת את איכות החיים שלהם.

הפתרון – הפתרון מתחלק למסמכים והיכרות אישית:

ביצענו פגישה מעמיקה נוספת, בא הכרנו את הזוג לעומק, תחקרנו ולמדנו את היתרונות שעשויים להיות להם, הפתרון שלנו למעשה מתחלק לשניים:

  • המצאת מסמכים/ניירת
  1. מסמכים על הפוטנציאל העסקי, נכסים המניבים הקיימים בעסק שלא עלו על נייר.
  2. המלצות של ספקים על היותם אמינים ואע"פ שהצ'קים חזרו כל הספקים כולם ציינו שהם ימשיכו לעבוד בגלל האופי המיוחד שלהם.
  • תיאום פגישה – בנוסף תיאמנו פגישה אישית ב-2 בנקים שונים, בשביל לייצר פן אישי והכרות אישית שבטח תסייע לזוג להרוויח אמון.

השגת ריבית נמוכה והחזר נוח  – קבלת המשכנתא בתנאים אופטימליים

חוששים מסירוב למשכנתא? המאמר הזה עבורכם.

כאשר קיבלנו 2 אישורים מבנק מזרחי טפחות וגם מבנק הפועלים, למעשה הדרך לייצר מכרז על הזוג היה פשוט, בעזרת פינג פונג (משא ומתן) של שבועיים בלבד!

הצלחתי להשיג לזוג את ההחזר הרצוי, על מנת שיאפשר להם להמשיך ולטפל בילד שלהם ובו בזמן לרכוש את הדירה עליהם חלמו 🙂

לסיכום? סירבו לכם להלוואת משכנתא? אנחנו נצליח.

במהלך ה-10 שנים האחרונות הצלחנו במעל 89% מהמקרים לסייע ללקוחות שלנו לקבלת משכנתא, במקרים קיצוניים במיוחד, המאמר הזה מוקדש לכל הזוגות שעובדים קשה, שמתמודדים עם יוקר המחיה ומגדלים ילדים ועדיין לא יכולים לחלום על רכישת דירה חדשה.

תרצו לשוחח להגיב (אתם מוזמנים למטה) אני זמין לשאלות – זוהר – 058-5409999