תכנון פרישה מוקדם
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 18.02.2021

תכנון פרישה מוקדם – זה לא כמה אלא איך

Rate this post

בשלב מסוים כולם מגיעים לאותו המקום והוא גיל הפרישה, אבל על תכנון הפרישה חשוב לדבר הרבה לפני כן. קיים בך צורך לתכנן את הפרישה שלך נכון? תכנון מקצועי ומקושר אל תכנון פיננסי יסייע גם לך לא רק לחסוך לגיל הפרישה אלא להגדיל את ההון העצמי ואת הנכסים הקיימים. 

אז עד כמה זה נשמע אטרקטיבי? כיצד תתרחש היציאה שלך לפנסיה? במאמר הבא יועברו כמה וכמה נקודות כאשר המשותף להן קשור בתכנון הפרישה המוקדמת והנקודות המהותיות שאי אפשר להתעלם מהן- הכול ליישום והטבת התנאים גם בעוד עשרים שנה מעכשיו. 

תוכן העניינים

תכנון פרישה מוקדמת – נקודות חשובות 

תכנון פרישה הינו מהלך קריטי היות ואי אפשר לסמוך אך ורק על מה שיתקבל מטעם הביטוח לאומי. בדיוק כאן נכנס התכנון המוקדם המספק נקודות מהותיות שמטרתן ללוות אותך נכון ובו זמן לוודא שהדברים נעשים ולא רק "על פי הספר". 

אפקטיביות זה שם המשחק ולא רק בתכנון פרישה מוקדמת אלא בכל דבר אחר בחיים. אז בעוד רוב האנשים שואלים מתי לפרוש עולה גם השאלה החשובה יותר והיא איך לפרוש. כאמור, כשמדברים על התהליך הנ"ל מדברים על תהליך משמעותי ביותר ומצריך לצבור כמה שיותר כספים אבל בו זמנית לנהל אותם נכון כך שיקנו ב עתיד רמת חיים נאותה. 

בעוד תקופת החיים מתארכת מסתמן כי אין מנוס, בדיוק כאן זה מצריך אותך לחשב מסלול מחדש ולהתאים בין היתר גם צורכי החיים המשתנים. בנוסף קיימים גם שינויי חקיקה, מיסוי וקבלת החלטות כלכליות שאותן יוכל לספק לך אך ורק נותן שירות שמסוגל להשפיע בסופו של דבר עוד מהיום על התנהלותך העתידית. 

תכנון פיננסי- מה הוא כולל? 

איסוף של מידע אישי ובו זמנית איסוף של נתונים הקשורים בכלל הנכסים. בנוסף מדברים על מטרות ויעדים שיוגדרו מראש על ידי הפורש והכול תוך כדי בחינת הכדאיות בזמן אמת. בנוסף צצות כאן הזדמנויות למימוש הכסף וכן בחירת האלטרנטיבה המושתתת על קבלת כספים באופן חד פעמי או כקצבה חודשית. 

כמו כן יתרונות התכנון הפיננסי מעניקים גם תכנון מס מראש, השקעות נוספות לרבות תכנון של תקציב שיינתן כל חודש בחודשו בתקופת הפרישה. בנוסף בכדי לאפשר את המהלכים הנ"ל בצורה תקינה יש להזין את כל המסמכים לרבות טופסי 161- הכול בכדי שפקיד השומה יקבל את כל המוטל עליו בכדי לממש את התהליך על פי חוק.   

בסיכומו של דבר עניין התכנון הפיננסי הינו כלי קריטי ביותר שיכול בהחלט להבהיר נקודות ולהפיק לא מעט יתרונות הן בהיבט הכלכלי, הנפשי וגם הרגשי. האם כבר חשבת על ההערכות אחרת? אחת כזו שיודעת לתכנן את מסלול חייך? בדיוק כאן אנו מזמינים גם אותך לקבל את השירות הטוב ביותר מטעם מומחים שמבינים את התכנון הפיננסי. 

משכנתא וייעוץ משכנתאות בתנאים הטובים ביותר – בואו לחסוך מאות אלפי ש"ח!