חברת ייעוץ משכנתאות
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 24.06.2018

איך לבחור נכון חברת ייעוץ משכנתאות

Rate this post

עומדים לרכוש דירה? אתם צריכים לקחת משכנתא ואינכם מבינים בזה דבר? בדיוק בגלל זה קיימות בשוק חברות ייעוץ משכנתאות. חברת ייעוץ משכנתאות נועדה בכדי לשפוך אור על תהליך נטילת המשכנתא. זה יכול להיות תהליך ארוך, בירוקרטי ומתיש, אך בעזרת שירות של חברת יעוץ משכנתאות טובה ומומלצת, כל התהליך הזה הופך לנעים, קליל ובטוח. אנו רוצים לעזור לכם לעשות סדר בתהליך. אז כך תבחרו נכון בחברת יעוץ משכנתאות שתלך אתכם יד ביד לאורך כל הדרך.

תוכן העניינים

מי הוא יועץ משכנתא

תפקידו של יועץ המשכנתא הוא לעזור לכם לעשות את תהליך נטילת המשכנתא בצורה נכונה ובטוחה. הדרך הנכונה והבטוחה שתעשו לקראת נטילת המשכנתא בעזרת יועץ משכנתאות תהווה אבן דרך משמעותית בדרך לשקט הנפשי שלכם לאורך שנות החזר המשכנתא. תוכלו לחסוך עשרות (ואף מאות) אלפים שהייתם משלמים אם לא הייתם משתמשים ביועץ. היועץ נועד לעשות עבורכם את העבודה והשירות שאינכם בקיאים בו מול הבנק והמסגרות השונות, וחוסך לכם את הביורוקרטי והשקעת הזמן בנושאים האלו.

מה חשוב לבדוק בחברת יעוץ משכנתא

כמו בשווקים רבים בישראל בהם יש כסף רב, גם בשוק יעוץ המשכנתאות השוק פרוץ יחסית. יש אלפי נותני שירות. כשבוחרים חברה שתלווה אתכם בדרך, מומלץ לבדוק כמה דברים:

  • ניסיון – המפתח להצלחה כמעט בכל תחום עיסוק או יעוץ כלשהו הוא הניסיון. בתחום המשכנתא, עם כמות אתגרים ענקית ובלתי נגמרת, לניסיון יש משקל עצום בבחירת חברת יעוץ. עליכם לוודא שהחברה שתלווה אתכם מנוסה מספיק, שהחברה התמודדה עם מקרים חריגים ופתרה אותם ושיש לה את הידע שיכול לעשות עבורכם את התהליך נקי ומהיר
  • המלצות – זה די ברור, אבל כשלוקחים עזרה לקראת הוצאה כל כך גדולה ומשמעותית בחיים, משכנתא, חייבים לקחת חברה מומלצת. עליכם לבדוק המלצות חיצוניות על החברה ממכרים, קרובי משפחה, אתרי המלצות באינטרנט או כל מקור מידע אחר שיכול לשמש אתכם.
  • נפח העבודה – זה מדד שקצת קשה לבדוק, אבל אם אתם מצליחים להבין שחברת הייעוץ עמוסה בעבודה, אתם לא תקבלו מספיק יחס. לכל חברה שמכבדת את עצמה בתחום אמור להיות מספיק כוח אדם כדי לטפל בלקוחות. אם שמתם לב שחברה מסוימת מקמצת בבחירת כוח אדם איכותי לביצוע העבודה, קחו את זה לתשומת לבכם
  • להרגיש את היועץ – תהליך נטילת המשכנתא לא מסתיים בזמן קצר. הוא לוקח זמן. אתם רוצים לבחור באדם נעים שילך אתכם בדרך. תבחרו ביועץ שהכימיה איתו נעימה וטובה. כך שתרגישו בנוח לעשות אתו את הדרך, לשאול שאלות קשות, לדעת שהכסף שלכם בידיים טובות.
  • לבדוק מול מי תעבדו – אחת התופעות השכיחות היום היא שחברות ייעוץ משכנתא גדלות ורוצות לגייס כמה שיותר עבודה. בזמן נטילת המשכנתא אתם יושבים מול איש מכירות. יכול להיות שהוא יעשה עליכם קסמים וישבה אותכם בקסמיו. כדאי לשאול מי עושה עבורכם את העבודה? האם אחרי שתסגרו עסקה עם החברה העבודה תתגלגל לידיים חסרות ניסיון? זה קורה המון וחשוב לשים לב לכך.

איך אנחנו יכולים לעזור

כחברת יעוץ משכנתאות מומלצת, אנחנו מחזיקים בכמעט עשור של ניסיון, מאות לקוחות מרוצים ומיליוני שקלים שחסכנו ללקוחותינו במהלך היותינו חברת ייעוץ משכנתא. אם גם אתם רוצים לעבור את התהליך בצורה נקיה, נעימה ומול אנשים שנותנים שירות ישיר ואישי, נשמח לעמוד לשירותכם.