יועץ משכנתאות באשדוד
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 03.03.2018

יועץ משכנתאות באשדוד

Rate this post

הישראלים מאוד אוהבים לקנות נדל"ן. הרבה מהם מתחילים לקנות בתים ומלונות כבר בגילאי בית הספר כשהם משחקים במונופול. במונופול לומד כל ילד כמה עולה רחוב ואז יכול לחשב לעצמו את ההשקעה במידה ויש בית או יותר. משום מה הפשטות של משחק המונופול לא ממשיכה איתנו הלאה וכשאנחנו רוצים לקנות בית פתאום נדמה שהעניינים הופכים למסובכים. האמת היא שזה נכון.

שוק המשכנתאות בישראל גדול והוא משתכלל כל הזמן עם מגוון מסלולים ואפשרויות, אבל לא כמו במונופול שיש 4 משתתפים מקסימום, במקרה של הנדל"ן בעולם האמיתי יש הרבה יותר שחקנים ויש תחרות בים הבנקים , ובים עוד לקוחות שמחפשים לקנות נדל"ן. הבנקים מקיימים ביניהם תחרות על הלקוחות ולתת להם הצעות מפתות ומשתלמות אבל במקביל כמובן גם מנסים להרוויח את המקסימום האפשרי להם מכל עסקה.

שוק הנדל"ן הוא שוק מורכב, שיש בו משתנים כלכליים רבים, חלקם קשורים לרגולציה (חוק ותקנות) וחלקם תלויים במצבו של הלקוח (זכויות חוקיות מטעם המדינה, זכויות מטעם הרשות המקומית ומצב כלכלי של הלקוח בעת לקיחת המשכנתא ולאחריה).

בדיוק בתפר הזה בין השוק עצמו ,הרגולציה של המדינה, והתחרות מצד הבנקים ממוקם יועץ משכנתאות באשדוד.

חברה המתמחה בייעוץ ובליווי בלקיחת משכנתא עם הצעות של הגורמים הפיננסיים (בנקים/חברות ביטוח וכל מוסד אחר המורשה לשווק משכנתאות) מול כל הנתונים הכללים של המשק והנתונים המקומיים, מצב השוק של הנכסים באזור מסוים : מחירים, עסקאות אחרונות, ממוצע עסקאות לתקופה, קבלנים מבצעים ועוד.  ולאלה יש להוסיף את השיקולים לגבי הנתונים הכלכליים האישיים הכלולים, ואת כל החישובים הנגזרים מהם, מצב החוק והזכויות של נוטל המשכנתא ונתונים אישיים נוספים שמשתנים מלקוח ללקוח.

יועץ משכנתאות באשדוד מעמיד את הידע והמומחיות שלו בכל התחומים כך שהוא מכוון אך ורק לטובת הלקוח,. כדי שיוכל לקבל את ההצעה למשכנתא שתהיה המתאימה ביותר עבורו. מדובר בטיפול אישי, שבו מוצגת ללקוח ההתאמה בין השוק לבין הצרכים הפרטיים שלו, הנגזרים ממצבו ה הלקוח.

יועץ משכנתאות באשדוד מציע, מעבר להתמחות הכללית בשוק המשכנתאות, גם התמחות בשוק המקומי באשדוד וזה יתרון גדול למי שמבקש לקנות נכס באשדוד וסביבתה.  היועץ מעודכן במדיניות של הרשות המקומית ומכיר את היישום הדרוש של המידע מול הבנקים ונותני המשכנתאות האחרים.

אם לקוח למשל מחפש לרכוש נכס נדל"ן באשדוד, הוא ימצא בעיר סניפים של כל הבנקים הגדולים בתחום וייחשף באמצעות האינטרנט להצעות נוספות מגופים שאינם מיוצגים בעיר אבל מקיימים פעילות בכל המדינה, ויוכל לחשוב שהם מתאימים גם לאזור שלו כשבפועל זה לא תמיד המצב ודווקא לאזור אשדוד יש הצעות ספציפיות שיתאימו לו יותר והוא לא ייחשף אליהן אלא אם יזכה ליווי בלקיחת משכנתא ע"י יועץ משכנתאות מומלץ

אחד התפקידים של יועץ משכנתאות באשדוד הוא להציג  ללקוחות שלו את היתרונות והחסרונות בכל הצעה ואת ההבדלים בין ההצעות. לפעמים מדובר על שברי אחוזים, שיכולים להסתכם במצטבר  לעשרות  אלפי שקלים על פני תקופה. היועץ רגיש לחישובים והוא יציג אותם בשפת הלקוח כדי שהלקוח יוכל לקבל את ההחלטה הנכונה לו.

יועץ המשכנתאות מציע גם יישום מלא של העצות והמסקנות הנובעות מהייעוץ שלו, אנו מציעים לווי מלא של הלקוח מול כל הגורמים העומדים מול הלקוח בדרכו לקבלת המשכנתא.

יועץ המשכנתא רואה את עצמו כמומחה המחויב באמינות ואתיקה גבוהים. ומבקש לראות את עצמו כנאמן של הלקוח ולא של הבנקים או גורם כלכלי אחר וכך הוא פועל ע"פ שיקול דעתו המקצועי ומתוך נאמנות מוחלטת ללקוח. כל פעולותיו של היועץ מתועדות וניתנות לבדיקה אובייקטיבית ע"י מומחה אחר לצרכי ביקורת.

ולכן במידה ויש לכם עניין ברכישת נכס באשדוד בשום פנים ואופן אל תוותרו על ייעוץ משכנתא מיועץ משכנתאות מומלץ שיסייע לכם ויעניק לכם ליווי בלקיחת משכנתא ויוכל להמשיך לסייע לכם גם אחרי לקיחת המשכנתא גם בהליך מיחזור משכנתא שיאפשר לכם להמשיך ולשפר את המשכנתא שלקחתם גם בהמשך לפי ההצעות החדשות שיוצעו ולחסוך את הכסף מהקטנת הריבית בעסקה.