תמהיל משכנתא מומלץ
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 19.08.2020

תמהיל משכנתא מומלץ

Rate this post

משכנתא היא הלוואה לטווח הארוך, למטרת רכישת נכס ולפרוס את התשלום הגדול עבורו למספר שנים. אנשים רבים טועים לחשוב שיש מסלול משכנתא מומלץ, אך האמת היא שכשאומרים מסלול מומלץ מתכוונים למסלול המתאים ביותר עבורכם- מתוך 20 מסלולי המשכנתא הקיימים בשוק. 

במאמר הזה על תמהיל משכנתא, מה זה בדיוק וכיצד בוחרים את התמהיל הנכון ביותר עבורכם? כדי להגיע למצב שאתם חותמים על משכנתא שמוגדרת הטובה ביותר עבור מצבכם הכלכלי, עליכם להכיר את סוגי המסלולים, הריביות וההשלכות הצפויות להיות להם על עתידכם הכלכלי.

תוכן העניינים

מה זה תמהיל משכנתא?

תמהיל משכנתא מתייחס לכל התנאים הסופיים של ההלוואה שתחתמו עליה. ישנם סוגים רבים של משכנתא, לכל אחד מהם הריבית, העמלות והגמישות שלה. ריבית יכולה להיות קבועה, משתנה או שילוב של שניהם, בנוסף יש גם מבני החזרים שונים לבחירה. 

כל אחד מהדברים האלה משפיע על גובה ההלוואה וכמה זמן יידרש ללווה לפרוע אותה, ככל שיידרש זמן רב יותר – ככה הריבית תעלה בהתאם. במקביל לפרמטרים האלה, יש לקחת בחשבון פרמטרים אישיים של הלווה, גם העכשוויים וגם המשוערים לעתיד, כמו למשל האם בני הזוג הלווים מתכננים גדילה וצמיחה כלכלית בעתיד?

משכנתא ופרמטרים אישיים שעשויים להשתנות בעתיד

במקרים מסוימים, אנשים יודעים שהם שכירים ושזה מה שהם מעוניינים לעשות במשך 30 השנים הבאות. במקרים אלו, כמובן שלא תהיה צפויה הגלה משמעותית בהכנסה. מאידך, אם אתם עצמאים שמתכננים התרחבות עסקית עתידית, יהיה כדאי לקחת את זה בחשבון בתמהיל המשכנתא.

בכל מקרה ובשורה התחתונה, בימינו זה ממש לא משנה איזה נכס אתם מעוניינים לרכוש ולאיזו מטרה תהיה הקנייה. בין אם זו דירת מגורים או נכס להשקעה, תמיד, אבל תמיד אתם תהיו חייבים לעבור אצל יועץ משכנתא. כמובן, אותו יועץ ישתמש בשיטות כמו מחשבון משכנתא ושיטות אחרות, וזאת בכדי להתאים בעבורכם את תמהיל המשכנתא המומלץ ביותר למקרה הספציפי שלכם.

כלים לחישוב ההחזר החודשי

ישנם כלים יעילים לחישוב ההחזר החודשי, כמו למשל מחשבון משכנתא. מדובר במחשבון שמחשב על פי הפרמטרים הבאים: גיל לקיחת המשכנתא, איתנות פיננסית ומטרת המשכנתא.מדובר בכלי מעולה שיסייע לכם להבין למה אתם נכנסים, וכמה כסף תצטרכו להחזיר בסכום ההחזר החודשי.

ייעוץ משכנתאות אצל הטובים ביותר

המרכז למשכנתאות הינה החברה המובילה בישראל בתחום הייעוץ ולקיחת משכנתאות. היועצים בחברה הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, מנוסים וחדורי מטרה למצוא עבור לקוחותיהם את המשכנתא הטובה ביותר עבורם.

בנוסף לכך, החברה מלווה את לקוחותיה לאורך כל חיי המשכנתא, היועצים שלנו תמיד יחפשו דרכים לייעל ולחסוך לכם כסף לכל אורך חיי ההלוואה. ייעוץ למשכנתא הינו הדרך הבטוחה ביותר עבורכם למצוא את התמהיל המשתלם ביותר עבורכם, ולעשות הכי פחות טעויות.

מצאתם את הנכס המיועד ומה שנותר לכם הוא בחירת תמהיל המשכנתא הנכון לכם? קודם כל בשעה טובה. הגעתם בדיוק למקום הנכון. לייעוץ ראשוני חייגו אלינו עכשיו למספר 03-366-1313 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.