מחזור המשכנתא בלאומי
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 24.06.2020

מחזור המשכנתא בלאומי

Rate this post

כשאומרים מחזור משכנתא מתכוונים לשיפור התנאים. את המשכנתא לווים לוקחים בנקודת זמן ספציפית בחיים. והחיים כמו החיים משתנים כל הזמן. מה שהתאים לכם אז, לא בהכרח יתאים למצבכם היום. ולכן עושים מעין חישוב מסלול מחדש. מטרת תהליך מחזור המשכנתא הוא להתאים את המשכנתא למצבכם הפיננסי הנוכחי. 

תוכן העניינים

מחזור המשכנתא- מה צריך לדעת?

ראשית, עליכם לדעת שאת מחזור המשכנתא שלכם אתם יכולים לעשות בכל בנק, ולאו דווקא בבנק ממנו לקחת את ההלוואה המקורית. מהסיבה הזאת עליכם לבצע סקר שוק בין הבנקים באמצעות יועץ משכנתאות, ולבחור את הבנק המציע לכם את התנאים הטובים ביותר למשכנתא שלכם. זכרו כי מעבר בין בנקים דורש מכם ביצוע פעולות כמו פתיחת תיק באותו בנק ופעולות נוספות הכרוכות בתשלום.

תחילה חשוב לקבל מידע מדויק מהבנק שלכם בנוגע לעמלת פירעון מוקדם, על מנת לחשב את כדאיות המחזור. עמלת הפירעון המוקדם כוללת בין היתר: עמלת אי הודעה מוקדמת, עמלה תפעולית במחזור משכנתא, עמלת היוון בגין הפרשי ריבית, עמלת מדד ממוצע ועמלת הפרשי שער.

שנית עליכם לקחת בחשבון הוצאות נוספות בהליך מחזור המשכנתא שלכם, הוצאות כמו: אגרת ביטול משכנתא קיימת, הוצאות בגין הערכות שמאי מקרקעין, תשלום נסח טאבו למחזור משכנתא ועמלת פתיחת תיק למשכנתא החדשה.

לבסוף עליכם לדאוג שיהיו בידכם מספר מסמכים כגון: צילום ת"ז, נסח טאבו של הנכס, תלושי משכורת ופירוט מצב חשבון, דו"ח סילוקים עם יתרת החוב.

למה כדאי למחזר את המשכנתא?

השוק העולמי והתנודות הרבות שלו משפיעות ישירות על המשכנתא שלכם ועל שווי הנכס שבבעלותכם. בשנים האחרונות אנחנו עדים לצניחות הריבית ומדד המחירים לצרכן, מה שמאפשר לשנות את מסלול המשכנתא ולשפר אותו. באמצעות המחזור של המשכנתא שלכם תוכלו לחסוך עד מאות אלפי שקלים. 

לווים שלקחו משכנתאות בשנים האחרונות בריביות נמוכות, יגלו שלא כדאי להם כלל למחזר המשכנתא שלהם, כיוון שהיא כבר בתנאים מעולים. 

מחזור משכנתא לאומי

מתעניינים בהליך של מחזור משכנתא בנק לאומי? במידה ויש לכם משכנתא בלאומי למשכנתאות או בכל בנק אחר תוכלו למחזר אותה בבנק לאומי. הבנק מאפשר לכם לשנות את תנאי ההלוואה ולהתאים אותה לצרכים החדשים שלכם, ובכך לחסוך עד מאות אלפי שקלים.

מחזור משכנתא עם המרכז למשכנתאות

המרכז למשכנתאות הינה חברת ברוקראז' לייעוץ משכנתאות וגיוס אשראי והלוואות למגזר הפרטי והעסקי. החברה פועלת באמצעות יועצי משכנתאות מנוסים ומורשים מהטובים שיש בארץ. היועצים שלנו נתמכים באנשי מקצוע מובילים בתחומי הפיננסים, הבנקאות והמשפטים. 

הלקוחות של המרכז נהנים מייעוץ ותכנון פיננסי מהמתקדמים שיש היום, נדע לספק לכם את ההלוואות והמשכנתאות בתנאים הטובים ביותר תוך תכנוןו עתידי המותאם לצרכים שלכם. תהליך העבודה בחברה כולל ייעוץ, ליווי ותמיכה לאורך כל חיי ההלוואה!

מעוניינים במחזור משכנתא? חייגו עכשיו למספר או השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם עם כל הידע והניסיון שצברנו.