הלוואות בערבות המדינה
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 10.11.2021

ככה תקחו משכנתא בתנאים הטובים ביותר  

Rate this post

עומדים לפני רכישת נכס חדש או שדרוג הקיים אבל אין לכם מושג מזה מחזור משכנתא? לצד מחזור משכנתא קיימת עולה גם השאלה מהו אישור עקרוני, איך לקחת אותו ומה הגיל המקסימלי המאפשר לקיחת הלוואה בדיוק לשם כך אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא שיעשה לכם סדר בדברים ויאפשר לקיחת משכנתא בתנאים הטובים ביותר. 

תוכן העניינים

קודם כל אתם צריכים אישור עקרוני -שלב א' בתהליך לקיחת משכנתא

גילאי לקיחת משכנתא מתחילים חלים על כל אדם שהגיע לגיל שלושים. שלא כמו הלוואות אחרות, מטרת המשכנתא לעודד רכישת דירה והיות שמדובר ברכישה יקרה ומחייבת במיוחד היא תמיד תדרוש מכם להתחייב הלוואה אטרקטיבית ובעיקר אחת כזו שתוכלו לעמוד בתשלומי ההחזר שלה. 

חשיבות האישור העקרוני (אישור משכנתא) הוא זה שיאפשר לכם את לקיחת ההלוואה ותוקפו עד שבועיים מיום הוצאתו ומכאן חשוב כי תשיגו את האישור בסמוך לסגירת העסקה כך שהכל יתנהל כשורה והנכס יימכר לכם כמתוכנן. 

במקביל, וודאו כי האישור יכלול את גובה ההלוואה וכי יש בידכם את כל המסמכים הנדרשים לקבלת ההלוואה. עם זאת חשוב לציין כי האישור העקרוני אומנם מהותי ביותר אבל עם זאת הוא לא מחייב את הבנק בשום דרך כזו או אחרת אבל הוא בהחלט יכול להתפרש כסוג של הצהרת מחויבות מצדו כלפיכם. 

קבלת האישור תתבצע באמצעות הבנק למשכנתאות, שם תשיגו את כל המסמכים הנדרשים ומעידים על יכולת ההחזר שלכם. 

שלב ב'- עכשיו אתם צריכים לבנות את התמהיל נכון 

לאחר האישור העקרוני עולה השאלה כמה תחזירו ואיך תחזירו את חובכם לגורם שיספק לכם את ההלוואה וכאן נכנס לתמונה תמהיל משכנתא שהוא בגדול תוכנית להחזרת ההלוואה שזה הרגע התחייבתם לה. 

אין לכם מושג בבחירת התמהיל הנכון? אולי לפני שפקיד הבנק ישכנע אתכם להיצמד לריבית שאינה מתאימה לכם כל מה שאתם צריכים זו חברת ייעוץ משכנתא שתשלול מסלול שאינו  מתאים ויכול חלילה להכניס אתכם חובות וקשיים כלכליים העלולים להקשות ולשבש לכם את שגרת החיים. 

שני השלבים הנוספים שיידרשו מכם כדי להשיג את תנאי המשכנתא הטובים ביותר יהיה שלב משא ומתן מול הבנקים, פתיחת תיק בסופם של הדברים קבלת ההלוואה בתנאים שיטיבו אתכם לאורך כל הדרך. 

אז אם אין לכם מושג כיצד להתנהל מול הריביות ופקיד הבנק או שאתם מתקשים לקרוא את השורות הקטנות ייתכן שכל מה שאתם צריכים זו חברת ייעוץ משכנתא שתציג את הדרישות שלכם, את המסמכים הנדרשים, הסכם הרכישה ובסופם של דברים תשיג לכם הלוואה שתוכלו לעמוד בה לטווח הארוך ביותר. 

רוצים למקסם את התדמית מול בנק או כל גוף בנקאי אחר? המרכז למשכנתאות – חברת ייעוץ משכנתא ואתם מסודרים לכל החיים!