איחוד הלוואות ואשראי
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 19.08.2020

מהי משכנתא אובייקטיבית

Rate this post

לרוב האנשים עסקת רכישת דירה באמצעות לקיחת משכנתא היא עסקה של פעם בחיים. מדובר בעסקה מורכבת ומאתגרת, שכדי לבצע אותה נכון על הלווים לקחת בחשבון פרמטרים רבים וגם ידע נרחב בתחום. משכנתא אובייקטיבית פירושה משכנתא נכונה עבור מצבכם הפיננסי העכשווי והעתידי המשוער, ללא התחשבות בגורמים אחרים שהם לא אתם.

תוכן העניינים

יועץ משכנתאות אובייקטיבי

כאמור, משכנתא אובייקטיבית הינה משכנתא המתייחסת למצבכם הפיננסי, לטובתכם האישית, ומטרה להביא אתכם למצב של חיסכון הכסף שלכם באופן מקסימלי. את המשכנתא אמנם חייבים להלוות מבנק, אך את ייעוץ המשכנתא שלכם מומלץ שתבצעו עם מישהו חיצוני, שאין לו קשר לבנקים.

יועץ משכנתאות אובייקטיבי שהוא לא חלק מבנק כזה או אחר, תפקידו העיקרי הינו לשמור על האינטרס שלכם בכל תהליך לקיחת המשכנתא מול הבנקים. יועץ משכנתאות אובייקטיבי יבנה עבורכם את תמהיל המשכנתא החסכוני ביותר, יבנה הרכב מסלולים מותאם לצרכי הלקוח תוך תכנון וחשיבה לזמן הארוך.

דבר נוסף ולא פחות חשוב, הינו עניין הליווי האישי והצמוד. יועץ משכנתאות מעולה יתכנן עבורכם את המשכנתא המשתלמת והנכונה ביותר. עם זאת, הוא יעניק לכם ליווי צמוד לאורך כל חיי המשכנתא, גם כשמדובר ב-20 או 30 שנה. ליווי צמוד נחוץ מתוך ההבנה שהחיים הם דינמיים, אנחנו יכולים לשער ולתכנן אך אנחנו לא יודעים מה יוליד יום.

מיחזור משכנתא ב2020 – מה חשוב לדעת?

מיחזור משכנתא הינו תהליך שמטרתו לשפר את תנאי המשכנתא הישנה, ולקבל סוג של משכנתא חדשה אשר תואמת למצבכם הפיננסי הנוכחי. באמצעות מיחזור נכון תוכלו להתאים את תנאי ההחזר החודשי לסגנון החיים הנוכחי שלכם.

האם גם אתם יכולים למחזר את המשכנתא שלכם? כמובן. כל אדם רשאי להחליף את המשכנתא הקיימת שלו במשכנתא חדשה. שנת 2020 תיזכר במשך שנים רבות השנה של מגיפת המאה, הקורונה והסגר שנגרם בעקבותיה גרמו להשלכות כלכליות אדירות על כל תחומי המשק.

בעקבות המציאות החדשה, הן בעולם והן בישראל ישנה השפעה ישירה על המשכנתאות ועל ריביות המשכנתא. עליכם לדעת שיש באפשרותכם לבצע שיפורים במשכנתא קיימת, תמיד ולא רק בתקופת הקורונה. על מנת לייעל את ההלוואה עליכם להתייעץ ביועץ משכנתאות מקצוען שיודע לנתח את הנתונים שלכם באופן מדויק, ולהמליץ לכם באופן אובייקטיבי כיצד למחזר את המשכנתא שלכם.

משכנתא אובייקטיבית עם המרכז למשכנתאות

המרכז למשכנתאות הינה חברה הפועלת באמצעות יועצי משכנתאות מנוסים ומורשים על ידי כל הבנקים בישראל.יועצי המשכנתאות בחברה מקבלים תמיכה מלאה מצוות מומחים ואנשי מקצוע בתחומי הבנקאות, הפיננסים והמשפטים.

לקוחות המרכז למשכנתאות נהנים מייעוץ פיננסי מהמתקדמים בארץ, וליווי לאורך כל חיי המשכנתא. אנשים רבים לא מכירים בעובדה כי הייעוץ הנכון יחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים ויעניק לכם ראש שקט בכל הקשור במשכנתא שלכם. 

לפרטים נוספים אודות משכנתא אובייקטיבית, ייעוץ ראשוני ופרטים נוספים חייגו עכשיו למספר 03-633-1313 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.