יועץ משכנתאות פרטי
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 25.12.2020

מתי כדאי לקחת משכנתא? תשאלו את היועץ

Rate this post

להכיר אתכם יותר טוב גם בהיבט ההכנסה שלכם, להבין את היציבות הכלכלית שלכם, לספר לכם על כשלים וסיכונים והכי חשוב להתאים את עצמכם למימון האפשרי. אם כל זה נשמע לכם מוכר כנראה שגם אתם עומדים לפני קבלת הלוואת משכנתא ולכן אתם חייבים, אבל חייבים להיות ערוכים לכך בהתאם.

לקיחת משכנתא תתחיל בדברים הקשורים בבניית התיק שלכם, הגשת המסמכים הרלוונטיים לבנקים ושאר הערכאות לרבות התעסקות עם הניתוחים הפיננסיים המדויקים. 

צריכים יועץ שיסייע לכם לבחור את מסלול המשכנתא הנכון לכם? לפני שאתם יוצאים לדרך אולי כדאי להיוועץ עם יועץ שכבר חזה את התחזיות הכלכליות שלכם ובהתאם לכך יוכל לסייע לכם לקבל את ההלוואה ביעילות, מהירות ועל הצד הטוב ביותר. 

תוכן העניינים

התערבותו של יועץ משכנתאות פרטי במסלול חייכם – למה זה טוב? 

יועץ משכנתא פרטי הוא למעשה מה שאתם צריכים ויכול לענות על כל מה שכבר קראתם בפסקאות הראשונות של מאמר זה. למעשה, ללא המבחנים המקדימים ובחינת הדברים הנ"ל ספק אם תוכלו להשיג הלוואה שלא רק תתאים לרכישת הנכס אלא תתאים ותתרום  לאחריות שתוכלו לקחת לטווח הארוך. 

למרות שאין הגדרה או הסמכה ליועץ שכזה, חשוב לבחור אותו על פי ידיעותיו בתחום המשכנתאות. אחד הסימנים שהגעתם לאדם הנכון יחלו בהוכחה שלו כלפיכם כי הוא אכן מבין על בוריה את כל נושא המשכנתאות. כמו כן אם הוא מבין במסלולים ובהבדלים ביניהם ייתכן מאוד כי הגעתם לאדם הנכון – זה שיוכל לסייע לכם גם הרבה אחרי לקיחת המשכנתא. 

היועץ הנבחר יספק תמהיל נכון שייקבע על פי בחינת הצרכים שלכם ובסופו של דבר לא רק שתקבלו את ההלוואה אלא גם תייצרו את "העסקה הטובה ביותר" אל מול הבנק. רוצים שזה ישתלם לכם? צריכים לקחת הלוואת משכנתא ולא יודעים מאיפה להתחיל, עצרו רגע, שאלו את היועץ המתאים וצאו לדרך עם הבטחה שהדברים יתנהלו על הצד הטוב ביותר. 

לקחת ייעוץ משכנתאות מהבנק? זהו שלא!  

לקיחת ייעוץ משכנתאות מגורמים חוץ בנקאיים או פנים בנקאיים? השנים האחרונות העידו חד משמעית כי קיים הבדל בין גופים אלה ובו זמנית מנמקים למה עליכם לפנות עוד היום אל יועץ משכנתאות חוץ בנקאות שיסייע לכם לעשות את זה נכון.

בחירת יועץ טוב מתחילה מהמחויבות שהוא יפגין כלפיכם, כמו כן היועץ ימזער עבורכם נזקים ויחסוך לכם לא מעט. בעמדה ההפוכה, אם תפנו אל יועץ פנים בנקאי הוא לא יהיה מחויב אליכם אלא לבנק ולמעסיק שלו- הגיוני בסך הכול אבל בהחלט ניתן למניעה באמצעות זמינות, ריביות משתלמות והכי חשוב? ליווי גם הרבה אחרי. 

אז למה אתם מחכים? צריכים לקחת משכנתא ומתלבטים בין לבין? עכשיו כל מה שנשאר לכם זה לעשות את ההחלטה שתשנה את חייכם מהקצה אל הקצה.