יועץ משכנתאות
כותב: refaelshapiro
פורסם ב: 24.01.2021

4 עובדות שאתם חייבים לדעת על ייעוץ משכנתאות

Rate this post

בחיים יש שתי אפשרויות והן או לקחת משכנתא בצורה עצמאית מהבנק או שלא לוותר על יועץ מוסמך שיודע ויכול לספק לכם הלוואה אך ורק בהסתמך על נתונים ברורים ביותר.  

עומדים לפני רכישת דירה חדשה ומחפשים ההלוואה בתנאים מדויקים?  בדיוק כאן יועצי המשכנתאות נכנסים לתמונה ומחזקים את העובדה – יש לקיחת משכנתא עם יועץ ויש בלי יועץ, איך אתם בוחרים להתחייב? הנה לפניכם 4 עובדות שתעשנה את זה קצר, קולע ובעיקר נכון לטווח הארוך. 

תוכן העניינים

יועץ משכנתאות – מינימום ריבית מקסימום הלוואה 

יועץ משכנתאות בהחלט יכול להשיג לכם מקסימום של תנאי הלוואה במינימום ריבית וזו כבר העובדה הראשונה שנרצה לדבר אתכם עליה. אז בעוד הריביות נמצאות בשפל ההזדמנות הטובה ביותר זה לנצל את המצב החדש ולקחת הלוואה בתנאים הטובים ביותר. 

אבל רגע, איך תדעו שזה המצב והוא משחק לטובתכם? בדיוק כאן יועץ משכנתאות נכנס ומספק לכם את התמונה הטובה ביותר- חיים לצד ריבית מופחתת והקטנת ההחזר החודש לטוב ביותר. בגדול? זוהי העובדה הראשונה שתעזור לכם להפוך את המשכנתא שלכם לחכמה יותר.

עובדה שנייה לא פחות חשובה היא להבין כי יועץ משכנתאות זה לא מן השירות שתקבלו בבנק. בבנק כשאתם צריכים הלוואה הבנקאי שהוא למעשה היועץ שלכם ידאג לאינטרס הגוף הפנים בנקאי ולכן, חשוב לעצור, לחשב את המסלול מחדש ולבחור יועץ משכנתאות שחושב ופועל אך ורק על פי האינטרסים האישיים והכלכליים שלכם. 

חסכון ותכנון פיננסי מקצועי – 2 עובדות ויועץ משכנתאות אחד 

2 עובדות נוספות הן עניין החסכון שכבר דובר בנושאי הריבית אבל מדובר גם כאן כי אחרי הכול הלוואה אינה מסתכמת אך ורק בריבית. כמו כן כאשר מדברים על חסכון מדברים גם על חסכון זמן וזמן הרי שווה ללא מעט כסף לא כן? 

העובדה הרביעית והאחרונה מתייחסת לתכנון הדברים מראש והנה לכם הקונספט השלם שמרכיב את הזמן הקצר, את העלויות המתאימות, הכרת כל מגמות שוק הנדל"ן ובגדול להחזיר אך ורק את מה שאתם מסוגלים בפועל.  

יש הרבה יותר מ4 יתרונות או עובדות שמסכמות עניין סייעו של יועץ משכנתאות מוסמך אבל הדבר החשוב ביותר מתחיל ונגמר בהבנת האסטרטגיה הנכונה. אסטרטגיה אשר באמצעותה יוכל היועץ המוסמך לרכוש עבורכם את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר וללא תחרות כזו או אחרת.

בסיכומו של דבר הליך משכנתא חכם לצד ליווי אישי הוא שונה בתכלית השוני ביחס ללקיחת משכנתא בצורה עצמאית ולעיתים לא מושכלת בעליל.

 בכדי לחסוך לא מעט כספים, לעשות את זה קצר ובעיקר יעיל מסתמן כי אין ברירה- אתם חייבים את ניסיונו של יועץ המשכנתאות – האיש שיודע להתנהל מול כל מערכת בנקאית והכי חשוב יודע להוביל אתכם בדרך קלה ויעילה נטולת תסבוכות וקשיים.